בקרי טמפרטורה לתעלות חמות

בשוק קיימים עשרות דגמים של בקרי טמפרטורה stand alone, אולם רובם המכריע הנם פשוטים מדי ולא איכותיים, או לחלופין יקרים מאוד. החלטנו לבצע סקר מקיף וללמוד מה הן התכונות הבסיסיות, החשובות והרצויות שלקוחות מצפים לקבלן בבקר אופטימלי, ריכזנו את התוצאות ויחד עם יצרן בקרי טמפרטורה וותיק מטיוואן, אשר מייצר תחת מותגים פרטיים ליצרנים מוכרים שונים בעולם, איפיינו בקר ייחודי אשר לטעמנו לא קיים כמותו עד היום בשוק.

כך נולד ה- , QualiTemp יחידת בקרה עצמאית לבקרה על 12 - 256 אזורים, המשלבת באופן מיטבי בין איכות, נוחות תפעול, ומחיר אטרקטיבי במיוחד.
היחידה הינה קומפקטית מאוד בממדיה ונעה על גלגלים קשיחים וננעלים.
יחידת התצוגה החכמה, הפועלת תחת תוכנת חלונות,כוללת מסך מגע בעל רזולוציה גבוהה אשר ניתן לכוונון ואף להסירו ולמקמו בעמדה נוחה למשתמש . בנוסף, כוללת הבקרה ערוץ תקשורת המאפשר חיבורה למכונת ההזרקה או רשת מפעלית.
דגש רב הושם על מודולריות יוצאת דופן, כרטיסי הבקרה הם דו-אזוריים, קל מאוד להתקינם או לפרקם, כדוגמה: לצורך ניקיון או החלפת נתיכים. רכיבי ההספק המותקנים בכרטיסים נבחרו בקפידה, ותוצרתם היא ממיטב היצרנים בעולם. הכרטיסים כוללים חזית אלומיניום מפזרת חום רחבה מאוד המבטיחה עבודה ללא תקלות. היחידה אף מצוידת בנורת אזעקה בולטת ובזמזם קולי המקלים על זיהוי והתראה בעת קרות מצבי הפעלה חורגים.
גולת הכותרת של הבקר הוא ממשק המשתמש החכם והידידותי ואשר תוכנן במיוחד לשליטה על אזורים רבים, וכפי שמתארו יצרן המערכת: לא נידרש להיות "גיק מחשבים" כדי להכירו, תכננו אותו במיוחד עבור מפעילי מכונות עסוקים אשר צריכים לצפות במירב האינפורמציה בקלות, לבצע את השינוי הנדרש במהירות, ולהתפנות לעיסוקם הבא.
הבקר משווק מהמלאי בקונפיגורציות שונות החל מ 12 ועד 256 אזורי בקרה, ניתן לספקו עם כל תצורת חיווט נדרשת של הכבלים, וכמובטח, במחיר אטרקטיבי במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בקרי טמפרטורה לתעלות חמות